środa, 31 sierpnia 2016

239

Ciężko jest pogodzić się z faktem, że to już ten moment, gdy jesteś najstarszym rocznikiem w swojej szkole, gdy oprócz tych kilku klas równoległych,które czują gorący oddech na plecach czyhających matur - nie ma innych. Jesteście sami ze swoimi myślami, z decyzjami, które należy podjąć, które zaważą na całej naszej przyszłości. Teraz dopiero zdamy sobie sprawę jak bardzo ZJEBALIŚMY poprzednie lata; woleliśmy pić, imprezować, leniuchować, wyjeżdżać, grać, oglądać seriale i filmy zamiast spędzenia czasu na nauce. Kawałek papieru i świadectwo z trzeciej klasy będzie już niedługo świadczyć o naszym dotychczasowym życiu. Kilka dni, trzy tygodnie w maju zadecydują czy jesteśmy KIMŚ na całym tym świecie.
W takich momentach zazdroszczę ludziom,którym rodzice zaplanowali już  całą przyszłość.
Jutro pierwszy dzień ostatniego roku w szkole. Jutro pierwszy dzień z ostatnich wsród młodszych.
239 dni. 7 miesięcy i 27 dni. 
Co zrobić, jeśli ja wciąż nie wiem kim chcę być?